LEDEN VAN ROTARYCLUB VELDHOVEN


LEDEN

Onderstaand onze leden op dit moment. Wij verwelkomen graag nieuwe leden, bij voorkeur dames.

Naam Functie Bedrijf LinkedIn
Erik Vannisselroy Advocaat/Partner TRC Advocaten https://nl.linkedin.com/in/erik-vannisselroy-9967227
Ingrid Velings COO eigenaar Avelco ICT  https://nl.linkedin.com/in/ingridvelings/nl
Jan Gerrits Metaalkundige en partner Circular Industries BV https://nl.linkedin.com/in/jan-gerrits-7769432
Jan Hoogsteen Cardioloog  Maxima Medisch Centrum https://nl.linkedin.com/in/jan-hoogsteen-0b882248
Joop Kaufman Directeur eigenaar ESE International BV https://nl.linkedin.com/in/joop-kaufman-b3487a9
Jos Vreeker Corporate Communications, community relations and education  ASML
Lars van der Hoorn Directeur eigenaar v.d. Hoorn Buigtechniek, Brainport Assembly en Stiels https://nl.linkedin.com/in/lars-van-der-hoorn-6272821
Leo Leuver Commercieel directeur De Kluis CF https://nl.linkedin.com/in/leo-leuver-687b08125
Marianne Brugmans Directeur eigenaar Brugmans Evenementen https://nl.linkedin.com/in/marianne-brugmans-5251515
Martine Paulusse Directeur eigenaar Paulusse Bedrijfsopleidingen https://nl.linkedin.com/in/martinepaulusse
Monique van Roosmalen Rector  Sondervick College https://nl.linkedin.com/in/monique-van-roosmalen-aa814a3a
Paul van Gerwen Interim directeur / partner  Custom Management https://nl.linkedin.com/in/paulvangerwen/nl
Pedro van den Abbeele Pensioenjurist Witlox van den Boomen
Ron Sijtsma Registeraccountant/directeur eigenaar Sijtsma Bewind BV https://nl.linkedin.com/in/ronsijtsma
Steven Kraaijeveld SAP Solution Architect Heijmans https://nl.linkedin.com/in/kraaijeveld
Toon Verdonk Directeur eigenaar Autobedrijven Verdonk BV https://nl.linkedin.com/in/toon-verdonk-15a2b241